Lalvolin Kozmetik Türkiye'nin kalıcı makyaj, dermapen, cilt bakımı ve kirpik ürünlerinin online satıldığı web sitesidir. Yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. Lalvolin Kozmetik olarak lalvolin.com online mağazası ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Ülkemizde müşterilerimizin sevgisini kazandığımız gibi, her gün yenilenen ürün seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz. 

Mutlu Müşteri

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Lalvolin Kozmetik e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. lalvolin.com, online alışveriş kavramını ve hızlı değişen yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan marka olma yolundadır.

Kalite Garantisi

lalvolin.com'da satılan tüm ürünler ithal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 

Güvenli Alışveriş

lalvolin.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. lalvolin.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 

lalvolin.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 12 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor