TESLİMAT ŞARTLARI

Siparişinizin onaylanmasından sonra "Hesabım" bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilir ve kargoya verildikten sonra kargo takibini yapabilirsiniz.

Online olarak sitemizden verilen siparişler, sipariş formunda belirtilen zaman içinde periyodik olarak her gün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 15:30’dan sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.

Siparişleriniz 15:30’dan önce gelmesi durumunda aynı gün kargoya verilmektedir. 15:30’dan sonra gelen siparişler ertesi iş günü kargoya teslim edilir. 24 saatte kargoya verilen ürünlerin hızlı teslimatları hafta sonu ve resmi tatiller hariçtir. Yüksek sezon indirim zamanlarında yoğunluktan dolayı teslimat süreleri uzayabilir. Şehir merkezleri dışında kalan bölgelere göre teslimat süreleri farklılık gösterebilir. Bazı ürün renkleri stok durumuna göre farklılık gösterebilir.

Firmamız tüm paketleme ve sevkiyat işlemlerini digital görüntüleme sistemleri ile kayıt altına almaktadır. Sipariş içeriğinin eksik çıktığı iddia edildiğinde firmamızın paketleme bölümü görüntü kayıtları incelenir, eksik gönderilen ürün tespit edildiğinde derhal müşteriye iletilir.

İndirim ve promosyon zamanlarında, artan talep nedeniyle teslimatın biraz daha geç gerçekleştirilebileceğini bilmenizi isteriz. 

İADE ŞARTLARI

lalvolin.com'dan aldığınız ürün/ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde ürün iadesini tarafımıza bilgi vererek gerçekleştirebilirsiniz. Belirtilen sürenin aşılması durumunda, iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade edeceğiniz ürün/ürünlerin tüm aksesuarlarıyla birlikte tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Etiketi kopmuş, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş, iade süresi dolan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. 

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler ve kampanya dahilindeki ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu lalvolin.com'un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün/ürünlerin iade bilgileri sisteme kayıtlı mail adresinize gönderilir. İade sonrası tüm süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve lalvolin.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürün/ürünlere ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden lalvolin.com sorumlu olmamaktadır. lalvolin.com'da satılan ürünler kişisel kullanım ve hijyenik ürünleridir. Steril paketi açılmış, denenmiş veya kullanılmış ürünlerin iadesi mevzuat gereği yapılmamaktadır.

İade Kargo Bedeli Ücretsiz kargo fırsatı ile satın alınmış olan ürünlerin iadesi durumunda güncel kargo ücreti iade tutarı içerisinden kesilmektedir, kargo ücreti ödenerek satın alınan ürünlerin kargo ücreti iade edilmemektedir.

lalvolin.com'dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde lalvolin.com Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek ve herhangi bir kargo ücreti ödemeden iade yapabilirsiniz. Bu sürenin dışında ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır.

Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler:

İğne kategorisindeki ürünler niteliği gereği iade/değişim işlemi yapılmamaktadır

Steril paketi açılmış, denenmiş veya kullanılmış, hasar görmüş ve eksik ürün/ürünler

DEĞİŞİM ŞARTLARI

lalvolin.com'dan aldığınız ürün/ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde ürün değişimi tarafımıza bilgi vererek gerçekleştirebilirsiniz. Değişim prosedürlerimiz gereği tekrar satışa sunulabilecek durumdaki kullanılmamış, hasar görmemiş, paketi açılmamış şekildeki ürünün değişimini teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde talep edebilirsiniz. Değişim yapılacak ürün/ürünlerin tutarınızın altında verilen siparişler de değişim işlemi sağlanmamaktadır. Göndermiş olduğunuz ürün tutarı ile aynı yada üzeri verilen siparişlerde değişim sağlanmaktadır.Değişim hakkının kullanılması durumunda kargo masrafları müşteriye aittir. Tekrar satışa sunulamayacak durumda olan ürünlerin değişimi yapılmamaktadır. Her sipariş için değişim ya da iade hakkının tek seferlik, bir seçimlik hak olduğunu hatırlatır, değişim olan ürünün tekrar değişiminin ya da iadesinin olmayacağını belirtmek isteriz.

ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU NE YAPMAM GEREKİYOR?

Ürünlerin kargodan teslim aşamasında kontrol edilmesi ve hasar olması durumunda mutlaka kargo personeli nezaretinde hasar tutanağı tutulması gerekmektedir.  Kargodan teslim alındıktan sonra ürünün hasarlı olduğu konusunda yapılan müracaatlarda iyi niyet çerçevesinde işlem yapılır. Herhangi bir problem yaşanmaması adına kargo paketlerinizi kontrol ederek teslim alınız. **Tutanak tutulmamış hasarlı ürünler iade/değişimi yapılmamaktadır.

Lalvolin.com , dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.